1. 2. 2009,
13.05

Nedelja, 1. 2. 2009, 13.05

Celjani za konec izgubili

Nogometaši MIK CM Celja, ki se pripravljajo na nadaljevanje sezone v PrviLigi Telekom Slovenije, so odigrali zadnjo prijateljsko tekmo na pripravah v Italiji.

Slaviša Stojanovič je z MIK CM Celjem odigral zadnjo pripravljalno tekmo na pripravah v Italiji. Proti tamkajšnjemu nekdanjemu prvoligašu Cesseni so Celjani izgubili z 0:2, oba zadetka pa so prejeli v prvem polčasu. Trener trenutno drugouvrščene ekipe PrveLige Telekom Slovenije po tekmi seveda ni bil zadovoljen.

"To je bila ena naših najslabših tekem v pripravljalnem obdobju. V prvem polčasu smo sicer imeli nekaj priložnosti, vendar se proti kakovostnemu nasprotniku nismo najbolje znašli. V drugem delu tekme smo nato vzpostavili ravnotežje na terenu, a vseeno nismo uspeli znižati prednosti gostiteljev,'' je povedal trener, ki je v klub prišel pred začetkom te sezone iz Domžal, in dodal: "Fantje so utrujeni, za nami je dolga pot, kar je lahko tudi olajševalna okoliščina''