14.42

8 let, 5 mesecev

Četrtek, 27. 12. 2007, 14.42

Čeh in Zahovič blestela v Lukni

Medobčinsko društvo nogometnih sodnikov Maribor je priredilo 33. novoletni turnir v dvoranskem nogometu, ki je potekalo od 22. do 26. decembra v športni dvorani Lukna.

Že 33. novoletni turnir v dvoranskem nogometu v štajerski prestolnici je postregel s številnimi razburljivimi dvoboji, ki so navduševali zbrano občinstvo od 22. do 26. decembra v dvorani Lukna. Za najboljšega igralca turnirja je bil proglašen Nastja Čeh (Poetovio Mila), najboljši strelec turnirja je bil z desetimi zadetki Zlatko Zahovič (ŠSMB Joma Branik Talci), med vratnicama pa se je najbolj izkazal Simon Vergles (FC Šentjan).

Finale med ekipama Bar Local in Poetovio Milan je spremljalo 1.000 gledalcev. Prvo mesto so osvojili izbranci Elvisa Šahmanoviča, med katerimi ni manjkalo znanih imen. Barve zmagovalcev 33. novoletnega turnirja v dvoranskem nogometu v Mariboru so branili Zemljič, Miškič, Spasojevič, Mitrakovič, Šmon, Jolič, Vučetič, Struna in Osredkar.