14.14

8 let, 1 mesec

Sreda, 13. 11. 2013, 14.14

Goričani strup za Kanalce

Niz šestih zaporednih zmag Salonita v 1. DOL je končan. V osmem krogu so pred domačimi gledalci s 1:3 izgubili proti Go Volleyju in vknjižili še drugi poraz v tej sezoni. Prva zmaga Triglava.

Da Goričani neustrezajo Kanalcem se je vedelo že pred obračunom, saj je ekipa GO Volley enkrat v tej sezoni že odpihnila Salonit (v pokalu), tokrat pa so ponovili vajo še v Kanalu. Kljub porazu Salonit ostaja na vrhu lige. Ima točko več kot Calcit, a tudi tekmo več.

V osmem poskusu so do prve zmage v novi sezoni prišli tudi odbojkarji Astec Triglava. Za večino najbrž povsem nepričakovano, čeprav tudi Prekmurci v zadnjih krogih niso kazali posebno dobre forme, v zadnjih treh tekmah so zmagali le enkrat, še to s 3:2. Tokrat so bili na dobri poti, da vknjižijo tri točke, vodili so z 2:0 v nizih, toda kot že nekajkrat letos prehitro mislili, da je obračun odločen, v tretjem nizu so popustili, v četrtem povsem razpadli, vrniti pa se jim ni uspelo niti v petem, ko so sicer po visokem zaostanku izenačili, toda dramatično končnico na koncu vendarle izgubili.

Drugouvrščeni Kamničani so ta konec tedna igrali pokalno tekmo s Črnučami.