3. 7. 2008,
21.34

Četrtek, 3. 7. 2008, 21.34

Debevec znova zmagal v Franciji

Slovenski strelec Rajmond Debevec je na mednarodnem turnirju v francoskem Volmernange les Minesu z malokalibrsko puško 60 leže znova zmagal.

Pred finalnim nastopom osmih najboljše uvrščenih tekmovalcev je bil Debevec po osnovnem nastopu s 596 krogi uvrščen na tretjem mestu, z dobrim nastopom v finalu, kjer se strelja deset strelov na desetinke krogov, je dosegel 104,8 kroga in se prebil na prvo mesto. S skupno 701,8 krogi je Debevec še enkrat izboljšal svoj finalni državni rekord.

V streljanju z zračno puško je zmagal Čeh Vaclav Haman, Rajmond Debevec je s 596 krogi v osnovnem nastopu in solidnim finalnim rezultatom zasedel četrto mesto.