13.46

8 let, 5 mesecev

Sreda, 12. 11. 2008, 13.46

Celjani remizirali z vodilnim tretjeligašem

Nogometaši MIK CM Celja so v torek v Slovenskih Konjicah odigrali prijateljski dvoboj z vodilnim moštvom 3. SNL – vzhod Dravinjo. Dvoboj se je končal brez zmagovalca (1:1).

Na težkem igrišču v Slovenskih Konjicah sta si moštvi pripravili nekaj priložnosti, v prvem delu tekme pa so zadeli le gostitelji. Nadaljevanje je ponujalo podobno sliko kot uvodnih 45 minut, nato pa je v 65. minuti trener Celjanov Slaviša Stojanovič v igro poslal člane ''udarne'' enajsterice.

Razmerje moči na igrišču se je nagnilo v korist gostov. Dejan Kelhar je pet minut po vstopu v igro dosegel izenačujoči zadetek, rezultat pa se do izteka igralnega časa ni več spremenil (1:1). Barve ''grofov'' so od prve minute branili: Mujčinovič, Kačičnik, Berič, Štraus, Puš, Kuljanac, Pranjič, Popovič, Režonja, Didi in Stojanovič.