Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Jaka Lopatič

Sreda,
18. 2. 2015,
17.07

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2

Natisni članek

Natisni članek

Sreda, 18. 2. 2015, 17.07

9 let

V prodajo Gorana Dragića vključen tudi mlajši Zoran?

Jaka Lopatič

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2
Najbolj vroča žemljica v ligi NBA je brez kančka dvoma Goran Dragić, zlasti ko so njegovi agenti sporočili, da ne namerava podaljšati pogodbe s Phoenixom. Gogi je spregovoril, zakaj želi oditi.

Slovenski košarkar Goran Dragić je osrednja tema pogovorov onstran luže. Vsi se namreč sprašujejo, kje bo organizator igre nadaljeval kariero.

Ko je postalo jasno, da ne namerava podaljšati pogodbe s Phoenix Suns in da želi poiskati novo sredino, se je dogajanje v klubih lige NBA prebudilo. Do četrtka do 21. ure imajo čas, da pripravijo najboljšo ponudbo v zameno za slovenskega košarkarja, že zdaj pa je jasno, da Gogi kariere ne bo nadaljeval pri Phoenixu.

Za zdaj si ga najbolj želijo pri Los Angeles Lakers, New York Knicks, Miami Heat, Houston Rockets, Boston Celtics in Sacramento Kings.

Kot poroča azcentral.com, se je Goran pojavil na sredinem treningu, zbranim novinarjem pa dejal: "Dali so mi obljubo. Težko je. Vsem želim najboljše. V zadnjih petih letih so bili dobri do mene. Vedno bom imel dobre spomine na navijače Phoenixa in mesto. V tem položaju se ne počutim dobro. Drugače je. Ni moja igra, da stojim v kotu. Ne gremo v pravo smer, zato sem se odločil, da stopim v akcijo in se postavim v boljši položaj. Prišel sem do trenutka v karieri, v katerem je zame in za družino najbolje, če gremo naprej."

V ZDA so se pojavile govorice, da naj bi želel Phoenix v prodajo vključiti tudi mlajšega Zorana Dragića, ki je lani poleti za dve leti podpisal pogodbo s Suns.

Ne spreglejte