SiolNET. Novice Slovenija
1

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Informativni dan v Celju

1

termometer

Minuli vikend so srednje šole in fakultete odprla svoja vrata osnovnošolcem in srednješolcem.

Bliža se namreč čas, ko se bodo morali mladi odločiti o svoji prihodnosti in se vpisati v srednjo šolo, nekateri pa že na fakulteto. Kljub slabemu vremenu, ki je našo državo zajel minuli vikend, se je obiska srednjih šol udeležilo veliko število osnovnošolcev. Na informativnem dnevu I. Gimnazije Celje je bila tudi naša ekipa.

Bliža se namreč čas, ko se bodo morali mladi odločiti o svoji prihodnosti in se vpisati v srednjo šolo, nekateri pa že na fakulteto. Kljub slabemu vremenu, ki je našo državo zajel minuli vikend, se je obiska srednjih šol udeležilo veliko število osnovnošolcev.

Na informativnem dnevu I. Gimnazije Celje je bila tudi naša ekipa.

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin