Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sreda,
21. 11. 2012,
10.56

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4

Natisni članek

Natisni članek

Sreda, 21. 11. 2012, 10.56

9 let, 1 mesec

Anthony Hopkins: Oskarji so nagnusna zadeva

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4
Sir Anthony Hopkins je senzacionalno nastopil proti ameriški filmski akademiji, za katero pravi, da je "odvratna" in da ji samo želi povedati "f... off".

Igralec, ki v novem filmu igra enega izmed velikih ikon kinematografije Hitchcocka, je povedal nekaj krepkih o vedenju ljudi na podelitvi oskarjev.

Filmski zvezdnik, ki je leta 1992 prejel oskarja za najboljšo moško vlogo v filmu Ko jagenjčki obmolknejo, je za revijo The Huffington Post povedal: "Bil sem na podelitvi nagrad in moral sem biti prijazen, šarmanten in se spogledovati z ljudmi. Oh, prosim vas! Ljudje gredo ven, da pokažejo svoja telesa, mislim, da je to nekako ogabno, to je bilo vedno proti moji naravi."

Nadaljeval je, da je vsakoletno izbiranje najboljšega svetovnega filma le malo več kot tekmovanje, kdo bo poljubil čim več zadnjic slavnih avtoritet.

"Veste, poljubljati zadnjice avtoritet je lahko dobro ali pa slabo, ne prenesem vsega tega. To se mi zdi odvratno, mislim, da je ogabno, kako se ljudje družijo okoli njih in poljubljajo zadnjice slavnih producentov. To me resnično sili na bruhanje, saj sem to videl že tolikokrat. Mislil sem si: 'Kaj pa delaš? Ali nimaš nobenega samospoštovanja?' Hotel sem samo reči f *** off ."

Tako je Anthony poleg Joaquina Phoenixa, zvezde filma Gospodar, še eden od igralcev, ki sovražijo oskarje.

Ne spreglejte