SiolNET. Sportal ZOI
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Spored ZOI 2018

0

termometer

Pjongčang Foto: Getty Images

Ponedeljek, 12. februar:

Končne odločitve (8)
Umetnostno drsanje -02.00 ekipno - moški, ženske,
športni pari, prosti program
Deskanje na snegu -02.00 snežni park, ženske
Biatlon -11.10 10 km zasledovanje, ženske
13.00 12,5 km zasledovanje, moški
Smučanje prostega sloga -13.00 grbine, moški
Hitrostno drsanje -13.30 1500 m, ženske
Smučarski skoki -13.50 srednja skakalnica, ženske
Preostala tekmovanja
Deskanje na snegu -05.30 snežni žleb, kvalifikacije,
ženske
Smučanje prostega sloga -11.25 grbine, kvalifikacije, moški
Sankanje -11.50 enosed, 1. in 2. vožnja,
ženske
Curling - mešano:
01.05 1. polfinale
12.05 2. polfinale
Hokej na ledu - ženske, skupina B:
08.40 Švica - Japonska
13.10 Švedska - Južna Koreja

 

Torek, 13. februar:

Končne odločitve (8)
Deskanje na snegu -02.00 snežni žleb, ženske
Alpsko smučanje - kombinacija, moški
03.30 smuk
07.00 slalom
Sankanje -11.30 enosed, 3. in 4. vožnja,
ženske
Hitrostno drsanje -12.00 1500 m, moški
Smučarski tek -12.00 sprint, klasično, ženske
sprint, klasično, moški
Hitrostno drsanje/kratke proge - 500 m, ženske
Curling - mešano:
01.05 tekma za 3. mesto
12.05 finale
Preostala tekmovanja
Deskanje na snegu -05.06 snežni žleb, kvalifikacije,
moški
Smučarski tek -09.30 sprint, klasično, ženske,
kvalifikacije
sprint, klasično, moški,
kvalifikacije
Hitrostno drsanje/kratke proge -11.00 500 m, polfinale, ženske
1000 m, predtekmovanje,
četrtfinale, moški
5000 m štafeta, polfinale,
moški
Hokej na ledu - ženske, skupina A:
08.40 Kanada - Finska
13.10 ZDA - Rusija

 

Sreda, 14. februar:

Končne odločitve (6)
Alpsko smučanje - slalom, ženske
02.15 1. vožnja
05.45 2. vožnja
Deskanje na snegu -02.30 snežni žleb, moški
Nordijska kombinacija - srednja skakalnica/10 km,
posamično
07.00 skoki
09.45 tek
Hitrostno drsanje -11.00 1000 m, ženske
Biatlon -12.05 15 km posamično, ženske
Sankanje -12.20 dvosed, 1. in 2. vožnja
Preostala tekmovanja
Umetnostno drsanje -02.00 športni pari, kratki program
Curling -01.05 predtekmovanje, moški
06.05 predtekmovanje, ženske
12.05 predtekmovanje, moški
Hokej na ledu - ženske, skupina B:
04.10 Švedska - Švica
08.40 Južna Koreja - Japonska
- moški, skupina B:
13.10 Slovaška - Rusija
13.10 ZDA - Slovenija

 

Četrtek, 15. februar:

Končne odločitve (7)
Alpsko smučanje - veleslalom, ženske (prestavljen)*
Alpsko smučanje - smuk, moški (prestavljen)*
Umetnostno drsanje -02.30 športni pari, prosti program
Alpsko smučanje - 03.00 smuk, moški*
Deskanje na snegu -05.30 deskarski kros, moški
Smučarski tek -07.30 10 km prosto, ženske
Biatlon -12.00 20 km, moški
Hitrostno drsanje -12.00 10 000 m, moški
Sankanje -13.30 štafeta
Preostala tekmovanja
Skeleton -02.00 1. in 2. vožnja, moški
Deskanje na snegu -03.00 deskarski kros,
kvalifikacije, moški
Smučanje prostega sloga -12.00 akrobatski skoki,
kvalifikacije, ženske
Curling -01.05 predtekmovanje, ženske
06.05 predtekmovanje, moški
12.05 predtekmovanje, ženske
Hokej na ledu - ženske, skupina A:
04.10 ZDA - Kanada
08.40 Rusija - Finska
- moški, skupina C:
04.10 Finska - Nemčija
08.40 Norveška - Švedska
moški, skupina A:
13.10 Švica - Kanada
13.10 Češka - Južna Koreja

 

Petek, 16. februar:

Končne odločitve (5)
Skeleton -01.30 3. in 4. vožnja, moški
Alpsko smučanje - 03.00 superveleslalom, moški
Deskanje na snegu -04.15 deskarski kros, ženske
Smučarski tek -07.00 15 km prosto, moški
Hitrostno drsanje -12.00 5000 m, ženske
Smučanje prostega sloga -12.00 akrobatski skoki, ženske
Preostala tekmovanja
Umetnostno drsanje -02.00 moški, kratki program
Deskanje na snegu -02.00 deskarski kros,
kvalifikacije, ženske
Skeleton -12.20 1. in 2. vožnja, ženske
Smučarski skoki -13.30 velika skakalnica,
kvalifikacije, moški
Curling -01.05 predtekmovanje, moški
06.05 predtekmovanje, ženske
12.05 predtekmovanje, moški
Hokej na ledu - moški, skupina B:
04.10 ZDA - Slovaška
08.40 Rusija - Slovenija
moški, skupina C:
13.10 Finska - Norveška
13.10 Švedska - Nemčija

 

Sobota, 17. februar:

Končne odločitve (9)
Umetnostno drsanje -02.00 moški, prosti program
Alpsko smučanje -03.00 superveleslalom, ženske
Smučanje prostega sloga -05.00 snežni park, ženske
Smučarski tek -10.30 štafeta 4 x 5 km, ženske
Hitrostno drsanje/kratke proge -11.00 1000 m, moški
1500 m, ženske
Biatlon -12.15 12,5 km skupinski start,
ženske
Skeleton -12.20 3. in 4. vožnja, ženske
Smučarski skoki -13.30 velika skakalnica, moški
Preostala tekmovanja
Smučanje prostega sloga -02.00 snežni park, kvalifikacije,
ženske
12.00 akrobatski skoki,
kvalifikacije, moški
Curling -01.05 predtekmovanje, ženske
06.05 predtekmovanje, moški
12.05 predtekmovanje, ženske
Hokej na ledu - ženske, četrtfinale
04.10 1. tekma
08.40 2. tekma
- moški, skupina A:
04.10 Kanada - Češka
08.40 Južna Koreja - Švica
moški, skupina B:
13.10 Rusija - ZDA
13.10 Slovenija - Slovaška

 

Nedelja, 18. februar:

Končne odločitve (6)
Alpsko smučanje - veleslalom, moški
02.15 1. vožnja
05.45 2. vožnja
Smučanje prostega sloga -05.15 snežni park, moški
12.00 akrobatski skoki, moški
Smučarski tek -07.15 štafeta 4 x 10 km, moški
Hitrostno drsanje -12.00 500 m, ženske
Biatlon -12.15 15 km skupinski start, moški
Preostala tekmovanja
Smučanje prostega sloga -02.00 snežni park, kvalifikacije,
moški
Bob -12.05 dvosed, moški,
1. in 2. vožnja
Hitrostno drsanje - ekipno zasledovanje,
četrtfinale, moški
Curling -01.05 moški, predtekmovanje
06.05 ženske, predtekmovanje
12.05 moški, predtekmovanje
Hokej na ledu - ženske, tekme za mesta
od 5 do 8
04.10 1. tekma
08.40 2. tekma
- moški, skupina C:
04.10 Nemčija - Norveška
13.10 Švedska - Finska
moški, skupina A:
08.40 Češka - Švica
13.10 Kanada - Južna Koreja

 

Ponedeljek, 19. februar:

Končne odločitve (3)
Hitrostno drsanje -12.00 500 m, moški
Bob -12.15 dvosed, moški,
3. in 4. vožnja
Smučarski skoki -13.30 ekipno, velika skakalnica,
moški
Preostala tekmovanja
Deskanje na snegu -01.35 akrobatski skoki,
kvalifikacije, ženske
Umetnostno drsanje -02.00 plesni pari, kratki program
Smučanje prostega sloga -02.15 snežni žleb, kvalifikacije,
ženske
Hitrostno drsanje - ekipno zasledovanje,
četrtfinale, ženske
Curling -01.05 ženske, predtekmovanje
06.05 moški, predtekmovanje
12.05 ženske, predtekmovanje
Hokej na ledu - ženske, polfinale
05.10 1. tekma
13.10 2. tekma

 

Torek, 20. februar:

Končne odločitve (5)
Umetnostno drsanje -02.00 plesni pari, prosti program
Smučanje prostega sloga -02.30 snežni žleb, ženske
Nordijska kombinacija - velika skakalnica/10 km
11.00 skoki
13.45 tek
Biatlon -12.15 mešana štafeta,
2 x 6 + 2 x 7,5 km
Hitrostno drsanje/kratke proge - 3000 m štafeta, ženske
Preostala tekmovanja
Smučanje prostega sloga -05.00 snežni žleb, kvalifikacije,
moški
Hitrostno drsanje/kratke proge -11.00 1000 m, predtekmovanje,
četrtfinale, ženske
500 m, predtekmovanje,
četrtfinale, moški
Bob -12.50 dvosed, ženske,
1. in 2. vožnja
Curling -01.05 moški, predtekmovanje
06.05 ženske, predtekmovanje
12.05 moški, predtekmovanje
Hokej na ledu - moški, kvalifikacije za
četrtfinale
04.10 1. tekma
08.40 2. tekma
13.10 3. in 4. tekma
- ženske:
04.10 tekma za 7. mesto
08.40 tekma za 5. mesto

 

Sreda, 21. februar:

Končne odločitve (7)
Alpsko smučanje -03.00 smuk, ženske
Smučanje prostega sloga -05.15 smučarski kros, moški
Smučarki tek -11.00 ekipni sprint, prosto, moški
ekipni sprint, prosto, ženske
Hitrostno drsanje -12.00 ekipno zasledovanje, moški
ekipno zasledovanje, ženske
Bob -12.40 dvosed, ženske,
3. in 4. vožnja
Hokej na ledu - ženske:
08.40 tekma za 3. mesto
Preostala tekmovanja
Deskanje na snegu -01.30 akrobatski skoki,
kvalifikacije, moški
Umetnostno drsanje -02.00 ženske, kratki program
Smučanje prostega sloga -03.30 smučarski kros,
kvalifikacije, moški
Smučarski tek -09.00 ekipni sprint, prosto,
kvalifikacije, moški
ekipni sprint, prosto,
kvalifikacije, ženske
Curling -01.05 ženske, predtekmovanje
06.05 moški, predtekmovanje
12.05 ženske, predtekmovanje
Hokej na ledu - moški, četrtfinale:
04.10 1. tekma
08.40 2. tekma
13.10 3. in 4. tekma

 

Četrtek, 22. februar:

Končne odločitve (8)
Alpsko smučanje - slalom, moški
02.15 1. vožnja
05.45 2. vožnja
Smučanje prostega sloga -03.30 snežni žleb, moški
Nordijska kombinacija - ekipno,
velika skakalnica/4 x 5 km
08.30 skoki
11.20 tek
Hitrostno drsanje/kratke proge -11.00 500 m, moški
1000 m, ženske
5000 m štafeta, moški
Biatlon -12.15 štafeta 4 x 6 km, ženske
Hokej na ledu - ženske:
05.10 finale
Preostala tekmovanja
Curling -01.05 moški, ženske,
morebitne odločilne tekme/
kvalifikacije za polfinale
12.05 polfinale, moški
Deskanje na snegu -04.00 paralelni veleslalom,
kvalifikacije, ženske
paralelni veleslalom,
kvalifikacije, moški

 

Petek, 23. februar:

Končne odločitve (6)
Deskanje na snegu -01.30 akrobatski skoki, ženske
Umetnostno drsanje -02.00 ženske, prosti program
Alpsko smučanje - kombinacija, ženske
03.00 smuk
06.30 slalom
Smučanje prostega sloga -05.15 smučarski kros, ženske
Hitrostno drsanje -11.00 1000 m, moški
Biatlon -12.15 štafeta 4 x 7,5 km, moški
Curling - moški
07.35 tekma za 3. mesto
Preostala tekmovanja
Smučanje prostega sloga -03.30 smučarski kros,
kvalifikacije, ženske
Curling -12.05 ženske, polfinale
Hokej na ledu - moški, polfinale
08.40 1. tekma
13.10 2. tekma

 

Sobota, 24. februar:

Končne odločitve (8)
Deskanje na snegu -02.00 akrobatski skoki, moški
Alpsko smučanje -03.00 ekipna tekma
Deskanje na snegu -04.00 paralelni veleslalom, ženske
paralelni veleslalom, moški
Smučarski tek -06.00 50 km skupinski start,
klasično, moški
Hitrostno drsanje -12.00 skupinski start, moški
skupinski start, ženske
Curling - moški
07.35 finale
ženske
12.05 tekma za 3. mesto
Hokej na ledu - moški
13.10 tekma za 3. mesto
Preostala tekmovanja
Bob -01.30 štirised, 1. in 2. vožnja

 

Nedelja, 25. februar:

Končne odločitve (4)
Bob -01.30 štirised, 3. in 4. vožnja
Smučarski tek -07.15 30 km skupinski start,
klasično, ženske
Curling - ženske
01.05 finale
Hokej na ledu - moški
05.10 finale
12.00: zaključna slovesnost

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin