24. 9. 2018,
11.58

5 let, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,51

Andres Vombergar naj gol Prva liga Telekom Slovenije Rudi Požeg Vancaš Mark Gulič Rok Kronaveter Nejc Pušnik

Ponedeljek, 24. 9. 2018, 11.58

Naj gol

Pet mojstrovin Prve lige Telekom Slovenije #video

V devetem krogu Prve lige Telekom Slovenije je padlo 13 golov. Izbrali smo pet kandidatov za najlepši gol in tri najlepše obrambe kroga. Katera mojstrovina vas je najbolj navdušila?

Kdo je dosegel najlepši zadetek 9. kroga Prve lige Telekom Slovenije?

V nedeljo se je v Stožicah izkazal Andres Vombergar. Dosegel je dva zadetka in pomagal Olimpiji do zmage nad Aluminijem (3:1). Najlepši zadetek je dosegel v 55. minuti, ko je povišal vodstvo na 2:0.

Gorica je v soboto stežka ugnala Krško, zmagoviti zadetek pa je v 80. minuti zabil rezervist Mark Gulič.

Velenjčani so negativni niz petih zaporednih porazov prekinili v Kranju, kjer so z 2:1 premagali Triglav. Zmagoviti zadetek je v drugem polčasu dosegel Nejc Pušnik.

Slovenski reprezentant Rudi Požeg Vancaš je popeljal Celjane do prve domače zmage v tej sezoni. Mrežo Mure je zatresel v prvem polčasu.

Zmaji so se z nedeljsko zmago nad Aluminijem približali Mariboru na štiri točke zaostanka. V 56. minuti se je med strelce po natančnem strelu z glavo vpisal Rok Kronaveter.

Andres Vombergar
Sportal Olimpija po treh golih v šestih minutah le še štiri točke za Mariborom #video

Kdo je po vašem mnenju dosegel najlepši zadetek 9. kroga? Glasujte.

Kdo je najbolj navdušil z obrambo?

Za naj obrambo se potegujeta vratarja Domžal Ajdin Mulalić in Triglava Luka Čadež, ki je v izboru postregel kar z dvema posredovanjema. Katero vas je najbolj navdušilo?

Kdo je poskrbel za najboljšo obrambo 9. kroga Prve lige Telekom Slovenije?