8. 10. 2018,
11.10

5 let, 6 mesecev

Thermometer Blue 0,29

Agim Ibraimi Rok Sirk Marko Gajić Mitja Lotrič Rok Kronaveter naj gol Prva liga Telekom Slovenije

Ponedeljek, 8. 10. 2018, 11.10

Naj gol

Pet mojstrovin 12. kroga, ki vas bodo navdušile #video

V 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije, s katerim se je končala uvodna tretjina prvenstva, je padlo 17 zadetkov. Med vsemi goli smo izbrali pet kandidatov za najlepši gol in tri najlepše obrambe kroga. Katera gol in obramba sta vas najbolj navdušila?

Kdo je dosegel najlepši zadetek 12. kroga Prve lige Telekom Slovenije?

Prvi kandidat za najlepši zadetek kroga je nogometaš Domžal Agim Ibraimi, ki je dosegel prvi gol na razburljivem srečanju (1:0) med Domžalami in Muro. Podajo mu je prispeval Slobodan Vuk.

Dvoboj v Športnem parku se je končal brez zmagovalca. Čeprav so Domžalčani (z dvema igralcema manj!) še nekaj minut pred koncem vodili z 2:0, je Mura osvojila točko. Izenačenje je v sodnikovem podaljšku zagotovil dvakratni strelec Rok Sirk. Podajo je prispeval Matic Maruško.

V Kranju so gledalci videli kar šest zadetkov. Triglav je na začetku drugega polčasa povedel z 2:1, gorenjske orle pa je v vodstvo popeljal Marko Gajić. Podal mu je Tom Žorga.

V Celju je Olimpija po preobratu zmagala s 3:1. Zadnji zadetek, ki je dokončno odločil zmagovalca, je v izdihljajih srečanja dosegel Rok Kronaveter. Mariborčan je mojstrsko izvedel prosti strel in se veselil petega zadetka v tej sezoni.

Gostitelji so na stadionu Z'dežele povedli sredi prvega polčasa, ko je v polno zadel Mitja Lotrič. Z globinsko podajo ga je zaposlil Jakob Novak.

Triglav Gorica
Sportal Nora tekma preobratov v Kranju, Maribor na počitek z lepo prednostjo #video

Glasujte, kdo je po vašem mnenju dosegel najlepši zadetek kroga.