SiolNET. Sportal OI Tokio
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger
OI TOkIO 2020

Kolesarstvo na OI v Tokiu.

0

termometer

kolesarstvo
Foto: Reuters

Rezultati v kolesarstvu na OI v Tokiu.  

Sobota, 24. julij              

Cestna dirka, moški
ZLATO:  Richard Carapaz (Ekv)
SREBRO: Wout Van Aert (Bel)
BRON:   Tadej Pogačar (Slo)

Nedelja, 25. julij              

Cestna dirka, ženske
ZLATO: Anna Kiesenhofer (Avt)
SREBRO: Annemiek Van Vleuten (Niz)
BRON: Elisa Longo Borghini (Ita)
...
19. Eugenia Bujak (Slo) 

Ponedeljek, 26. julij

Gorsko kolesarstvo, olimpijski kros, moški:
ZLATO:  Thomas Pidcock (Velika Britanija)
SREBRO: Mathias Flückiger (Švica)
BRON:   David Valero Serrano (Španija)

Torek, 27. julij

Gorsko kolesarstvo, olimpijski kros, ženske:
ZLATO:  Jolanda Neff (Švica)
SREBRO: Sina Frei (Švica)
BRON:   Linda Indergand (Švica)
...
21. Tanja Žakelj (Slo)

Sreda, 28. julij

Kolesarstvo, vožnja na čas, ženske:
ZLATO:  Annemiek van Vleuten (Nizozemska)
SREBRO: Marlen Reusser (Švica)
BRON:   Anna van der Breggen (Nizozemska)

Kolesarstvo, vožnja na čas, moški:
ZLATO:  Primož Roglič (Slovenija)
SREBRO: Tom Dumoulin (Nizozemska)
BRON:  Dennis Rohan (Avstralija)

Petek, 30. julij

Kolesarstvo, BMX, moški:
ZLATO:  Niek Kimmann (Nizozemska)
SREBRO: Kye Whyte (Velika Britanija)
BRON:   Carlos Alberto Ramirez Yepes (Kolumbija)

Kolesarstvo, BMX, ženske:
ŽENSKE: Bethany Shriever (Velika Britanija)
SREBRO: Mariana Pajon (Kolumbija)
BRON:   Merel Smulders (Nizozemska)

Nedelja, 1. avgust

Kolesarstvo, BMX, prosti slog, moški:
ZLATO:  Logan Martin (Avstralija)
SREBRO: Daniel Dhers (Venezuela)
BRON:   Declan Brooks (Velika Britanija)

BMX, prosti slog, ženske:
ZLATO:  Charlotte Worthington (Velika Britanija)
SREBRO: Hannah Roberts (ZDA)
BRON:   Nikita Ducarroz (Švica)

Ponedeljek, 2. avgust

Kolesarstvo na stezi, ekipni sprint, ženske:
ZLATO:  Shanju Bao/Tianshi Zhong (Kitajska)
SREBRO: Lea Sophie Friedrich/Emma Hinze (Nemčija)
BRON:   Darija Šmeleva/Anastasija Vojnova (ROK)

Torek. 3. avgust

Kolesarstvo na stezi, 4000 m ekipno zasledovanje, ženske:
ZLATO:  Nemčija
SREBRO: Velika Britanija
BRON:   Združene države Amerike

Kolesarstvo na stezi, ekipni sprint, moški:
ZLATO:  Nizozemska
SREBRO: Velika Britanija
BRON:   Francija

Sreda, 4. avgust

Kolesarstvo na stezi, ekipno zasledovanje, moški:
ZLATO:  Italija
SREBRO: Danska
BRON:   Avstralija

Četrtek, 5. avgust

Kolesarstvo na stezi, keirin, ženske:
ZLATO:  Shanne Braspennincx (Nizozemska)
SREBRO: Ellesse Andrews (Nova Zelandija)
BRON:   Lauriane Genest (Kanada)

Kolesarstvo na stezi, omnium, moški:
ZLATO:  Matthew Walls (Velika Britanija)
SREBRO: Campbell Stewart (Nova Zelandija)
BRON:   Elia Viviani (Italija)

Petek, 6. avgust

Kolesarstvo, madison, ženske:
ZLATO:  Velika Britanija
SREBRO: Danska
BRON:   Ruski olimpijski komite

Kolesarstvo na stezi, sprint, moški:
ZLATO:  Harrie Lavreysen (Nizozemska)
SREBRO: Jeffrey Hoogland (Nizozemska)
BRON:   Jack Carlin (Velika Britanija)

Sobota, 7. avgust

Kolesarstvo na stezi, madison, moški:
ZLATO:  Lasse Norman Hansen/Michael Mörkov (Danska)
SREBRO: Ethan Hayter/Matthew Walls (Velika Britanija)
BRON:   Benjamin Thomas/Donavan Grondin (Francija)

Nedelja, 8. avgust

 Kolesarstvo na stezi, keirin, moški:
ZLATO:  Jason Kenny (Velika Britanija)
SREBRO: Mohd Azizulhasni Awang (Malezija)
BRON:   Harrie Lavreysen (Nizozemska)

Kolesarstvo na stezi, sprint, ženske:
ZLATO:  Kelsey Mitchell (Kanada)
SREBRO: Olena Starikova (Ukrajina)
BRON:   Lee Wai-Sze (Hongkong)

Kolesarstvo na stezi, ženske, omnium:
ZLATO:  Jennifer Valente (ZDA)
SREBRO: Yumi Kajihara (Japonska)
BRON:   Kirsten Wild (Nizozemska)

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin