12.46

Haris Vučkić

Sreda, 26. 3. 2014, 12.46

Vučkić potreboval le dve minuti

Haris Vučkić je za angleškega tretjeligaša Rotherham United proti Brendfordu dosegel gol po le dveh minutah igre.

To je bil zanj četrti gol za klub, pri katerem igra kot posojeni nogometaš Newcastle Uniteda.

Vučkić, ki je imel v preteklosti ogromno preglavic s poškodbama križnih vezi, zbira igralne minute pri Rotherhamu. Na torkovi tekmi proti Brenfordu je k že 14. zaporedni zmagi (3:0) prispeval tudi zadetek. Dosegel ga je tik pred koncem tekme, šele dve minuti po vstopu na igrišče.

Za angleškega tretjeligaša, ki se bori za napredovanje v drugo ligo, je napadalni vezist do zdaj odigral 16 srečanj. Vučkić bo za Rotherham United igral do konca sezone, potem pa bo spet član Newcastle Uniteda.