15.51

8 let, 5 mesecev

Sobota, 19. 7. 2008, 15.51

Kraljeva 13.

Slovenska kajakašica na mirnih vodah Tea Kralj je na EP mlajših članov in mladincev v konkurenci mlajših članic na 1000 metrov v disciplini K-1 osvojila četrto mesto v finalu B, skupno torej 13.

Rok Kuk je bil med kajakaši mladinci peti v malem finalu na 1000 metrov, osvojil je končno 14. mesto.

Mladinci Matej Blaževič, Alan Gregorič, Matjaž Suber in Matija Babič so nastopili v kajakih četvercih in v finalu B odveslali za deveto mesto ter so tako preizkušnjo končali na 18. mestu.

V nedeljo bodo na sporedu še finalne preizkušnje na 500 metrov, kjer bo Tea Kralj v svoji konkurenci veslala v velikem finalu za uvrstitev od prvega do devetega mesta, Rok Kuk in mladinski četverec pa bo nastopil v finalu B in lovil uvrstitve od 10. do 18. mesta.