SiolNET. Sportal Atletika
0,05

termometer

  • Messenger
  • Messenger
Spored svetovnega prvenstva 2019

Deset dni vrhunske atletike v Katarju

0,05

termometer

Doha 2019
Foto: Getty Images

Petek, 27. september:

15.30 skok v daljino, moški (kvalifikacije)

15.35 100 m, moški (kvalifikacije)

15.40 met kladiva, ženske (kvalifikacije, skupina A) – Barbara Špiler

16.10 800 m, ženske (kvalifikacije)

16.30 skok s palico, ženske (kvalifikacije) – Tina Šutej

17.05 100 m, moški (kvalifikacije)

17.10 met kladiva, ženske (kvalifikacije, skupina B)

17.40 skok v višino, ženske (kvalifikacije) – Maruša Černjul

17.50 3000 m zapreke, ženske (kvalifikacije) – Maruša Mišmaš

18.25 troskok, moški (kvalifikacije)

18.45 5000 m, moški (kvalifikacije)

19.35 400 m ovire, m (kvalifikacije)

22.59 maraton, ženske


Sobota, 28. september:

15.15 met diska, moški (kvalifikacije, skupina A)

15.30 100 m, ženske (kvalifikacije) – Maja Mihalinec

16.15 800 m, moški (kvalifikacije)

16.30 skok s palico, moški (kvalifikacije)

16.45 met diska (kvalifikacije, skupina B) – Kristjan Čeh

17.05 400 m ovire, moški (polfinale)

17.45 100 m, moški (polfinale)

18.15 800 m, ženske (polfinale)

18.25 met kladiva, ženske (finale)

19.00 4x400 m, mešano (kvalifikacije)

19.40 skok v daljino, moški (finale)

20.10 10.000 m, ženske (finale)

21.15 100 m, moški (finale)

22.30 50 km hoja, moški

22.30 50 km hoja, ženske


Nedelja, 29. september:

19.01 skok s palico, ženske (finale) – Tina Šutej

19.05 200 m, moški (kvalifikacije)

20.20 100 m, ženske (polfinale)

20.45 troskok, moški (finale)

20.55 800 m, moški (polfinale)

21.35 4x400 m, mešano (finale)

22.20 100 m, ženske (finale)


Ponedeljek, 30. september:

15.30 met kopja, ženske (kvalifikacije, skupina A) – Martina Ratej

16.05 200 m, ženske (kvalifikacije) – Maja Mihalinec

17.00 met kopja, ženske (kvalifikacije, skupina B)

17.20 400 m, ženske (kvalifikacije) – Anita Horvat

19.05 110 m ovire, moški (kvalifikacije)

19.30 skok v višino, ženske (finale)

19.50 200 m, moški (polfinale)

20.15 met diska, moški (finale)

20.20 5000 m, moški (finale)

20.50 3000 m zapreke, ženske (finale) – Maruša Mišmaš

21.10 800 m, ženske (finale)

21.40 400 m ovire, moški (finale)


Torek, 1. oktober:

15.30 met kladiva, moški (kvalifikacije, skupina A)

15.35 400 m, moški (kvalifikacije) – Luka Janežič

15.50 skok v višino, moški (kvalifikacije)

16.30 400 m ovire, ženske (kvalifikacije)

17.00 met kladiva, moški (kvalifikacije, skupina B)

17.15 3000 m zapreke, moški (kvalifikacije)

19.05 skok s palico, moški (finale)

19.50 400 m, ženske (polfinale)

20.20 met kopja, ženske (finale) – Martina Ratej

20.35 200 m, ženske (polfinale) – Maja Mihalinec

21.10 800 m, moški (finale)

21.40 200 m, moški (finale)


Sreda, 2. oktober:

15.35 100 m, moški (deseteroboj)

15.45 met krogle, ženske (kvalifikacije)

16.05 100 m ovire, ženske (sedmeroboj)

16.30 skok v daljino, moški (kvalifikacije)

16.35 1500 m, ženske (kvalifikacije) - Maruša Mišmaš

17.00 met diska, ženske (kvalifikacije, skupina A)

17.15 skok v višino, ženske (sedmeroboj)

17.25 5000 m, ženske (kvalifikacije)

17.50 met krogle, moški (deseteroboj)

18.25 met diska, ženske (kvalifikacije, skupina B)

19.05 110 m ovire, moški (polfinale)

19.30 met krogle, ženske (sedmeroboj)

19.35 400 m, moški (polfinale)

19.40 skok v višino, moški (deseteroboj)

20.05 400 m ovire, ženske (polfinale)

20.40 met kladiva, moški (finale)

20.50 200 m, ženske (sedmeroboj)

21.35 200 m, ženske (finale)

22.00 110 m ovire, moški (finale)

22.15 400 m, moški (deseteroboj)


Četrtek, 3. oktober:

15.35 110 m ovire, moški (deseteroboj)

15.40 troskok, ženske (kvalifikacije)

16.30 met diska, moški (deseteroboj, skupina A)

17.15 skok v daljino, ženske (sedmeroboj)

17.35 met diska, moški (deseteroboj, skupina B)

18.05 skok s palico, moški (deseteroboj, skupina A)

18.20 met krogle, moški (kvalifikacije, skupina A)

19.05 skok s palico, moški (kvalifikacije, skupina B)

19.10 met kopja, ženske (sedmeroboj)

19.40 met krogle, moški (kvalifikacije, skupina B)

21.00 1500 m, moški (kvalifikacije)

21.05 met kopja, moški (deseteroboj, skupina A)

21.35 met krogle, ženske (finale)

22.00 1500 m, ženske (polfinale) 

22.10 met kopja, moško (deseteroboj, skupina B)

22.50 400 m, ženske (finale)

23.05 800 m, ženske (sedmeroboj)

23.25 1500 m, moški (deseteroboj)


Petek, 4. oktober:

19.05 1500 m, moški (polfinale)

19.15 skok v višino, moški (finale)

19.40 4x100 m, ženske (kvalifikacije)

20.00 met diska, ženske (finale)

20.05 4x100 m, moški (kvalifikacije)

20.30 400 m ovire, ženske (finale)

20.45 3000 m zapreke, moški (finale)

21.20 400 m, moški (finale)

22.30 20 km hoja, moški


Sobota, 5. oktober:

15.30 met kopja, moški (kvalifikacije, skupina A)

16.15 100 m ovire, ženske (kvalifikacije)

16.50 skok v daljino, ženske (kvalifikacije)

17.00 met kopja, moški (kvalifikacije, skupina B)

18.55 4x400 m, ženske, ženske (kvalifikacije)

19.05 met krogle, moški (finale)

19.25 4x400 m, moški (kvalifikacije)

19.35 troskok, ženske (finale)

19.55 1500 m, ženske (finale) 

20.25 5000 m, ženske (finale)

21.05 4x100 m, ženske (finale)

21.15 4x100 m, moški (finale)

22.59 maraton, moški


Nedelja, 6. oktober:

18.02 100 m ovire, ženske (polfinale)

18.15 skok v daljino, ženske (finale)

18.40 1500 m, moški (finale)

18.55 met kopja, moški (finale)

19.00 10.000 m, moški (finale)

19.50 100 m ovire, ženske (finale)

20.15 4x400 m, ženske (finale)

20.30 4x400 m, moški (finale)

Pred letošnjim svetovnim atletskim prvenstvom v Dohi:

šejki Katar Sportal Osmerica, ki ji bodo katarski šejki ploskali najmočneje Khalifa international štadion Sportal Največja klimatska naprava na svetu, ki bo prižgana v teh dneh slovenska reprezentanca za Doho 2019 Sportal Slovenija v vročem Katarju: sedem deklet in dva fanta, ki sta vskočila tik pred zdajci.

 

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin