Sobota, 20. 6. 2020, 9.54
4 leta, 12 mesecev
Tako je videti, ko britanska komika obiščeta Slovenijo #video
Danes ob 16.20 si boste na Planetu lahko ogledali oddajo Pravi popotnik (Travel Man), v kateri je voditelj Richard Ayoade v družbi britanskega komika Eddieja Izzarda obiskal Slovenijo. Med drugim sta obiskala Ljubljano, Postojnsko jamo in Bled ter preizkusila nekaj naših kulinaričnih specialitet.
Nekaj utrinkov obiska komikov Richarda Ayoada in Eddieja Izzarda v Sloveniji si lahko ogledate v zgornjem videu, več pa v oddaji Pravi popotnik ob 16.20 na Planetu.
Britanska komika sta raziskovanju Slovenije namenila dva dni. Med drugim sta obiskala Postojnsko jamo, kjer sta videla človeško ribico, veslala po Blejskem jezeru do otoka in poskusila znamenito kremno rezino, v Ljubljani pa sta se navduševala nad vodo iz pitnikov, mlekom iz mlekomatov in vožnjo s kavalirjem.
Vse skupaj sta po svoje začinila z zabavnimi komentarji, v katerih nista pozabila omeniti Tita in prve dame ZDA.