0,11

termometer

Rajeev Ram Joe Salisbury
Rajeev Ram in Joe Salisbury sta zmagovalca moških dvojic. Foto: Reuters

Američan Rajeev Ram in Britanec Joe Salisbury sta zmagovalca v konkurenci moških dvojic na teniškem odprtem prvenstvu Avstralije v Melbournu. V finalu sta s 6:2, 6:4 premagala nepostavljeno avstralsko navezo Max Purcell - Luke Saville.

S tem sta osvojila prvi naslov na turnirjih velike četverice, odkar sta združila moči. Za Salisburyja je to prva lovorika na največjih turnirjih, Američan pa ima ob svojem imenu zapisan še naslov iz mešanih dvojic z lanskega OP Avstralije, ko je slavil v navezi s Čehinjo Barboro Krejčikovo.

Izid, Melbourne, OP Avstralije, finale, moške dvojice:

Rajeev Ram/Joe Salisbury (ZDA/VBr/11) - Max Purcell/Luke Saville (Avs/Avs) 6:4, 6:2.