7 let, 12 mesecev

Trimo Trebnje Maribor Branik

Sreda, 6. 4. 2011, 22.16

Mariborčani zagospodarili od prve minute naprej

Trebanjski Trimo je v tretjem krogu končnice 1. slovenske rokometne lige (skupina za prvaka) izgubil proti mariborskemu Braniku s 26:36 (10:21).

Mariborčani na gostovanju v Trebnjem ničesar niso prepustili naključju, na igrišču so zagospodarili že od prve minute naprej. Medtem ko so bili gostje na tekmi sredi tekmovalnega ritma, pa so bili domači vse prej kot to in nezbranost domačih so Mariborčani znali izkoristiti. Trebanjcem ni uspevalo skoraj nič, na drugi strani pa so varovanci Marka Šibile svojo prednost večali iz minute v minuto. Ta je ob polčasu znašala že enajst točk, na koncu pa se ustavila pri desetih.

Pri domačih je bil s sedmimi goli najuspešnejši Jure Sušin, medtem ko je pri domačih z osmimi zadetki prednjačil Jan Gregorc. Poleg njega sta bila pri Štajercih s po sedmimi zadetki razpoložena še Mirko Nikolič in Dragan Gajič.