28. 9. 2018,
10.25

5 let, 6 mesecev

Thermometer Blue 0,84

Prva liga Telekom Slovenije naj gol Dino Hotić Uroš Celcer Slobodan Vuk Tilen Mlakar Andrija Filipović

Petek, 28. 9. 2018, 10.25

Naj gol

Pet zadetkov, ki jih preprosto ne gre prezreti #video

V zelo zanimivem desetem krogu Prve lige Telekom Slovenije, s katerim se je začela druga četrtina prvenstva, je padlo 16 zadetkov. Izbrali smo pet kandidatov za najlepši gol in tri najlepše obrambe kroga. Katera mojstrovina vas je najbolj navdušila?

Kdo je dosegel najlepši zadetek 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije?

V sredo je Slobodan Vuk z zadetkom v 13. minuti nakazal, da bi bil to lahko veličasten večer rumenih. Povratnik pri Domžalčanih je po lepi podaji Andraža Kirma popeljal goste v vodstvo, končalo se je s prepričljivo zmago v Krškem s 4:0.

Kranjčani so v četrtek dočakali prvo domačo zmago. Premagali so Muro s 3:0, piko na i visoki zmagi pa je z izjemnim strelom postavil Tilen Mlakar.

Mariborčani so brez večjih težav odpravili Velenjčane, dvoboj v Ljudskem vrtu pa je zaznamoval dvakratni strelec Dino Hotić, ki se je s sedmimi goli povzpel na vrh najboljših strelcev. Ljubljančan je prvi gol dosegel z glavo, drugega pa po natančni podaji Blaža Vrhovca, ko je premagal vratarja knapov s prefinjenim strelom.

NK Olimpija, ND Gorica
Sportal Nora tekma v Ljubljani, Maribor ušel Olimpiji #video

Novogoričani so v Stožicah prvič ponagajali Olimpiji, ko je Uroš Celcer v 60. minuti velemojstrsko izvedel prosti strel in prisilil reprezentančnega vratarja Aljaža Ivačiča k predaji.

Vrtnice so v Stožicah vodile dvakrat. V vodstvo z 2:1 jih je v 88. minuti spretno popeljal Hrvat Andrija Filipović, najboljši strelec Gorice v tej sezoni.

Kdo je po vašem mnenju dosegel najlepši zadetek 10. kroga? Glasujte.

Kdo je dosegel najlepši gol 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije?