5 let, 2 meseca

ženski nogomet

Ponedeljek, 11. 8. 2014, 19.21

Slovenske nogometne prvakinje še do druge zmage

Slovenske nogometne prvakinje, igralke Teleing Pomurja, so tudi v drugi kvalifikacijski tekmi za ligo prvakinj zmagale.

Po uspehu v uvodnem krogu v skupini 3, ko so premagale črnogorske prvakinje Ekonomist s 4:0, so z enakim rezultatom danes v Petrovacu ugnale še estonski Pärnu. Za Teleing Pomurje Beltinci so zadele Tanja Vrabel, ki je bila uspešna v 17. in 70. minuti, ter Špela Kolbl v 79. in Manja Rogan v 83. minuti.

O zmagovalcu skupine ter neposrednemu potniku za ligo prvakinj bo odločalo srečanje madžarskega MTK-ja in Teleinga Pomurje, ki bo na sporedu v četrtek, 14. avgusta. Slovenkam je za prvo mesto v skupini dovolj že neodločen izid.