9. 8. 2015,
21.00

Nedelja, 9. 8. 2015, 21.00

Robert Berić tokrat prvič ni zadel, a je podal za zmago

Tudi po tretjem krogu nove prvenstvene sezone ima dunajski Rapid Roberta Berića stoodstoten izkupiček. Tokrat je premagal Wolfsberger Tadeja Trdine.

V 3. prvenstvenem krogu je Rapid z 2:1 premagal Wolfsberger pred domačimi navijači in nadaljeval s sijajnimi predstavami na začetku nove sezone. Spomnimo, ta teden je premagal Ajax v Amsterdamu in se uvrstil v dodatne kvalifikacije za ligo prvakov, ob tem pa si zagotovil vsaj skupinski del evropske lige.

Tudi tokrat je svoj delež k uspehu prispeval slovenski napadalec Robert Berić, ki je za Dunajčane igral 85 minut. Prvič po štirih tekmah v tej sezoni se ni vpisal med strelce, a se je vseeno izkazal s podajo za prvi gol Rapida, ki je zmagal z 2:1. Ko je odšel z igrišča, je bil na semaforju že izpisan končni rezultat.

To je bil sicer slovenski dvoboj, v gostujočih vrstah je bil na igrišču od prve do zadnje minute še en slovenski napadalec, Tadej Trdina.