11.57

Primož Gliha

Četrtek, 26. 3. 2015, 11.57

Ožbolt rešil mlade Slovence proti Makedoncem

Slovenski nogometni upi, ki jih vodi Primož Gliha, so priprave na začetek kvalifikacij EP 2017 začeli v Kopru s porazom proti Ukrajincem, na drugi prijateljski tekmi pa so remizirali z Makedonijo.

Po petkovem porazu proti Ukrajini so izbranci Primoža Glihe tokrat igrali še z Makedonijo in ser razšli z neodločenim izidom 1:1. Goste je v vodstvo popeljal Filip Pivkovski, napadalec italijanskega tretjeligaša Martina Franca, ki je izkoristil neposrečeno posredovanje slovenskega vratarja Gregorja Zabreta in povedel Makedonijo v vodstvo.

Slovenci so v drugem polčasu preko Alena Ožbolta v 74. minuti postavili kočni rezultat.