superpokal Napoli Juventus

Sreda, 20. 1. 2021, 22.57

Italijanski superpokal

Ronaldo in druščina se veselita superpokalne lovorike

Juventus Cristiano Ronaldo | Juventus je osvojil deveto superpokalno lovoriko. | Foto Guliverimage

Juventus je osvojil deveto superpokalno lovoriko.

Nogometaši Juventusa so superpokalni zmagovalci. V boju za lovoriko so z zadetkoma Cristiana Ronalda in Alvara Morate z 2:0 ugnali Napoli in prišli do devete superpokalne lovorike.

Jasmin Kurtić, Parma
Sportal Kurtić nesrečno, po avtogolu v 90. minuti, izpadel iz pokala

Na štadionu Mapei Stadium v pokrajini Reggio Emilia sta se za superpokalno lovorika udarila Juventus in Napoli. Zmagoviti zadetek je v 64. minuti prispeval Cristiano Ronaldo. Napoli je imel v 80. minuti priložnost za izenačenje, a Lorenzo Insigne ni izkoristil 11-metrovke, je pa globoko v sodnikovem dodatku končnih 2:0 postavil Alvaro Morata.

Stara dama, ki je v lanskem boju klonila pred Laziem, je osvojila deveti superpokalni naslov.

Sreda, 20. januar
Juventus : Napoli 2:0 (0:0)
Ronaldo 64., Morata 90.+5

Inter
Sportal Iličić v zaostali tekmi do remija z Udinesejem, Milan znova ušel Interju