21. 1. 2021,
23.12

3 leta, 3 mesece

Thermometer Blue 0,14

Leo Štulac Samir Handanović Josip Iličić Jasmin Kurtić Miha Zajc italijanski pokal

Četrtek, 21. 1. 2021, 23.12

Italijanski pokal, osmina finala

Kurtić nesrečno, po avtogolu v 90. minuti, izpadel iz pokala

Jasmin Kurtić, Parma | Jasmin Kurtić se je s Parmo poslovil od pokalnega tekmovanja. | Foto Getty Images

Jasmin Kurtić se je s Parmo poslovil od pokalnega tekmovanja.

Med najboljših osem so se v italijanskem nogometnem pokalu uvrstili Milan, Inter Samirja Handanovića, Napoli, Juventus, SPAL, Atalanta Josipa Iličića, Spezia in v četrtek še Lazio, ki je z 2:1 premagal Parmo, pri kateri je kapetanski trak nosil Jasmin Kurtić. Rimljani so do zmagovitega zadetka v zadnji minuti, gostje pa so si ga zabili kar sami.

Josip Iličić
Sportal Iličićeva čista desetka. Dobri stari Josip je nazaj.

Kouame 57.; Vidal 40./11-m, Lukaku 119.
Samir Handanović (Inter) je branil celo tekmo.

Napoli : Empoli 3:2 (2:1)
Di Lorenzo 18., Lozano 38., Petagna 77.; Bajrami 33., 68.
Leo Štulac (Empoli) je obsedel na klopi za rezervne igralce.

Juventus : Genoa 3:2** (2:1, 2:2)
Kuluševski 2., Morata 23., Rafia 104.; Czyborry 28., Melegoni 74.
Miha Zajc (Genoa) je tekmo spremljal s klopi za rezervne igralce.

Četrtek, 14, januar:
Sassuolo : SPAL 0:2 (0:0)
Missiroli 49., Dickmann 58.; R.K.: Djuričić 47./Sassuolo

Atalanta : Cagliari 3:1 (1:0)
Mirančuk 43., Muriel 61., Šutalo 64.; Sottil 55.
Josip Iličić (Atalanta) je vstopil v igro v 69. minuti in v 80. minuti prejel rumeni karton.