Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Rok Viškovič

Četrtek,
6. 11. 2008,
11.04

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4

Natisni članek

Natisni članek

Četrtek, 6. 11. 2008, 11.04

9 let, 1 mesec

Casillas: Kriv sem

Rok Viškovič

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4
Derbi sredinih tekem 4. kroga nogometne lige prvakov je bil v Madridu, kjer je Real presenetljivo izgubil proti Juventusu z 0:2. Tragična osebnost tekme je bil Iker Casillas.

Španski vratar Iker Casillas sodi med najboljše evropske vratarje, toda v sredo je bil neposreden krivec pri drugem golu Juventusa. Zelo slabo je postavil živi zid in ob natančnem strelu Alessandra Del Piera obstal na mestu ter žogo zgolj s pogledom pospremil v gol. Torinčani so zadeli za 2:0 in tekmo odločili v svojo korist.

''Analiziral sem tekmo in zdaj mi je povsem jasno, da sem jaz kriv za drugi gol Juventusa,'' je povedal španski reprezentant. ''Sprva nisem najbolje postavil živega zidu, nato pa sem slabo reagiral tudi pri strelu Del Piera. Avtomatično sem mislil, da bo šla žoga prek živega zidu in nisem računal na to, da bo Alessandro streljal ob njem. Namesto da bi stopil vstran, sem storil korak naprej. Ko sem videl, kam leti žoga, je bilo že prepozno. Ni dvoma. Kriv sem,'' je bil samokritičen 27-letni vratar, ki že devet let brani vrata devetkratnih evropskih prvakov.

Ne spreglejte