Thermometer Blue 0

Grega Bole Jan Polanc

Nedelja, 14. 2. 2016, 16.56

Grega Bole potrdil dobro formo, v Laigueglii tretji

Slovenski kolesar Grega Bole je tudi na 53. dirki Trofeo Laigueglia potrdil odlično pripravljenost.

Gorenjec, član ekipi Nippo-Vini Fantini, sicer ni ponovil zmage Coste degli Etruschi, ki jo je dosegel prejšnjo nedeljo, se pa je uvrstil na stopničke. Zasedel je tretje mesto.

Po 192,5 kilometrih kolesarjenja sta ga na cilju prehitela Italijana Andrea Fedi (Southeast Venezuela) in Sonny Colbrelli (Bardiani).

Na dirki je nastopil tudi Jan Polanc (Lampre) in zasedel 13. mesto. Za zmagovalcem je zaostal minuto in šest sekund.