19.12

liga INL četrtfinale

Sreda, 4. 3. 2015, 19.12

Jesenice še korak bližje polfinalu

Hokejisti Jesenic so dobili tudi drugo četrtfinalno tekmo lige INL proti Založanom v gosteh in se tako še bolj približali uvrstitvi v polfinale.

Na drugi tekmi so Jeseničani zmagali s 5:2 (0:1, 2:0, 3:1), prvo tekmo so dobili z 2:1. Ekipi igrajo na štiri zmage.

Slavijo je v vodstvo popeljal Črt Snoj, ki je edini zadel v uvodni tretjini. V drugi je izenačil Sašo Rajsar, Aleš Remar je Jesenice popeljal v vodstvo. V zadnji tretjini sta nato Miha Brus in Miha Pesjak še povišala prednost, Matic Krivec je znižal na 2:4, končni rezultat je postavil Remar.

Tretja četrtfinalna tekma bo v petek ob 18. uri, ko bo domačin ekipa iz Jesenic.