8 let, 1 mesec

Dallas Stars Anaheim Ducks

Petek, 8. 2. 2013, 19.40

Dallasu edina tekma večera

V noči na soboto je bila v ligi NHL odigrana le ena tekma. V pacifiški diviziji je Dalas na domačem ledu s 3:1 premagal Anaheim.

Trevor Daley in Jamie Benn sta zadela v prvih 20 minutah tekme, ko so gostitelji nadigrali Anaheim in v strelih dobili uvodno tretjino s 16:7. Anaheim je v nadaljevanju vzpostavil ravnotežje, vendar je bila uvodni nalet Dallasa dovolj za končni uspeh. Nick Bonino je v 16. minuti druge tretjine sicer znižal izid na 1:2, vendar je Loui Eriksson sedem minut pred koncem postavil končni izid. Kari Lehtonen, vratar domačih, je ubranil 20 strelov.