Nedelja, 4. 3. 2018, 18.40

Odprto prvenstvo Bolgarije, Sofija

Trajkoviću ni bil kos nihče

Ivan Trajković | Foto Vid Ponikvar

Slovenski taekwondist Ivan Trajković je na odprtem prvenstvu Bolgarije v Sofiji osvojil prvo mesto. V velikem finalu je premagal Britanca Massopa Muhammada Lutala, nosilca bronastega odličja s poletnih olimpijskih iger v Londonu 2012 in srebrnega iz Ria de Janeira 2016.

V Sofiji je nastopilo blizu 1000 tekmovalcev in tekmovalk, med njimi je bilo osem Slovencev. Poleg Trajkovića so v članski kategoriji nastopili tudi Sandra Milosavljević, Ana Petrušić, Dunja Lemajić in Matic Motaln, v mladinski pa Nik Auguštin, Tilen Ajhmajer in Jure Pajk.