SiolNET. Planet TV Novosti
0,02

termometer

  • Messenger
  • Messenger
Planet 18

Sredi poletja sneg in ogenj #video

0,02

termometer

Planet 18 |  | Foto:

"Čarobno je", "Pravi spektakel", "Nepozabno" so le eni od komentarjev obiskovalcev koncerta najboljšega violinista na svetu. Tam je bila tudi naša ekipa, reportažo si lahko ogledate spodaj. Ker André Rieu velja tako za glasbenika kot za zabavljača in povezovalca, je tudi tokrat poskrbel za edinstveno izkušnjo. Pričaral je sneg, na koncu pa je višja sila poskrbela tudi za dež.

Exatlon Planet TV Exatlonovca: "Na koncu daš vedno dres dol" #video

Eden od največjih, če ne največji violinist sveta, André Rieu se bo konec novembra v Ljubljani predstavil s svojim novim koncertnim programom. Po treh letih čakanja zdaj le začenja svojo svetovno turnejo. Za pokušino je bila naša ekipa na njegovem koncertu na Nizozemskem. V domačem Maastrichtu je André Rieu eden od najbolj cenjenih občanov, v enem izmed hotelov je po njem poimenovano celo prestižna soba. Trg Vrijthof pa je pravkar prizorišče njegovih 15 koncertov, na katerih pričakujejo 180 tisoč obiskovalcev z vsega sveta. Tam je bila tudi ekipa Planet 18.

Najbolj znan violinist nas je spustil tudi v svoje dvorske sobane. To lahko rečemo brez pretiravanja, saj André Rieu res živi življenjski stil dvorjanov. Pokukali smo v njegov dvorec, v katerem živi, pogledali smo, kako se je njegova zgodba prav tam začela in kje se je začel učiti violino.

André Rieu prihaja v Ljubljano 26. novembra. Vstopnice so že v prodaji.

Obiskala ga je naša novinarka Ana Raščan, reportažo pa si boste lahko ogledal v jutrišnji oddaji Jutro na Planetu. Vabljeni k ogledu.

Oddaja Jutro na Planetu je na sporedu še ta teden, ob 8. uri na Planetu. Vsak dan pa za vas ob 18. uri vse informacije na enem mestu zberejo v informativni oddaji Planet 18. Bodite z nami.
Jutro na Planetu Planet TV Gasilci dobili svojo himno #video Jutro na Planetu Planet TV V trinajstih sekundah na vrh stavbe #video Poroka na prvi pogled: Avstralija Planet TV Avstralska nevesta zaradi razkritja gole fotografije razmišlja o tožbi  
Spremljajte nas na omrežjih FacebookInstagram, Twitter in YouTube. Še več vsebin vas čaka na Planeteka.si.   

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin