SiolNET. Sportal OI Tokio
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger
io tokio

Strelstvo na OI v Tokiu

0

termometer

strelstvo OI Tokio
Foto: Reuters

Rezultati strelstva na OI v Tokiu

Sobota, 24. julij

Zračna puška, 10 metrov, ženske
 ZLATO: Qian Yang (Kit)                    251,8 (628,7)
 SREBRO: Anastazija Galašina (Rus)          251,1 (628,5)
 BRON: Nina Christen (Švi)                230,6 (628,5)
...
11. Živa Dvoršak

Zračna pištola 10 metrov, moški
ZLATO: Džavad Forugi (Ira)
SREBRO: Damir Mikec (Srb)
BRON: Wei Pang (Kit)

Nedelja, 25. julij

Zračna pištola 10 m, ženske:
ZLATO: Vitalina Bacaraškina (Rusija)
SREBRO: Antoaneta Kostadinova (Bolgarija)
BRON: Ranxin Jiang (Kitajska)

Zračna puška 10 m, moški:
ZLATO: William Shaner (ZDA)
SREBRO: Lihao Sheng (Kitajska)
BRON: Haoran Yang (Kitajska)

Ponedeljek, 26. julij

Skeet, ženske:
ZLATO:  Amber English (ZDA)
SREBRO: Diana Bacosi (Italija)
BRON:   Meng Wei (Kitajska)

Skeet, moški:
ZLATO:  Vincent Hancock (ZDA)
SREBRO: Jesper Hansen (Danska)
BRON:   Abdullah Al-Rashidi (Kuvajt)

Torek, 27. julij

Zračna pištola 10 m, mešani pari:
ZLATO: Qian Yang/Haoran Yang (Kitajska)
SREBRO: Mary Carolynn Tucker/Lucas Kozeniesky (ZDA)
BRON: Julija Karimova/Sergej Kamenskij (ROK)

Četrtek, 29. julij

Trap, ženske:
ZLATO:  Zuzana Rehak-Štefečekova (Slovaška)
SREBRO: Kayle Browning (ZDA)
BRON:   Alessandra Perilli (San Marino)

Trap, moški:
ZLATO:  Jiri Liptak (Češka)
SREBRO: David Kostelecky (Češka)
BRON:   Matthew John Coward-Holley (Velika Britanija)

Petek, 30. julij

Strelstvo, pištola 25 m, ženske:
ZLATO:  Vitalina Bacaraškina (ROK)
SREBRO: Kim Min-jung (Južna Koreja)
BRON:   Jiaruixuan Xiao (Kitajska)

Sobota, 31. julij

Strelstvo, trap ekipno, mešane ekipe:
ZLATO:  Fatima Galvez/Alberto Fernandez (Španija)
SREBRO: Alessandra Perilli/Gian Marco Berti (San Marino)
BRON:   Madelynn Ann Bernau/Brian Burrows (ZDA)

Strelstvo, malokalibrska puška trojni položaj 50 m, ženske:
ZLATO:  Nina Christen (Švica)
SREBRO: Julija Zikova (ROK)
BRON:   Julia Karimova (ROK)

...
7. Živa Dvoršak (Slo)

Ponedeljek, 2. avgust

Strelstvo, hitrostrelna pištola 25 m, moški:
ZLATO: Jean Quiquampoix (Francija)
SREBRO: Leuris Pupo (Kuba)
BRON: Yuehong Li (Kitajska)

Strelstvo, malokalibrska puška, trojni položaj, moški
ZLATO:  Changhong Zhang (Kitajska)
SREBRO: Sergej Kamenskij (ROK)
BRON:   Milenko Sebić (Srbija)

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin