SiolNET. Sportal OI Tokio
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger
oi v tokiu 2020

Rokoborba na OI v Tokiu

0

termometer

Rokoborba
Foto: Getty Images

Rezultati rokoborbe na OI v Tokiu

Ponedeljek, 2. avgust

Rokoborba, grško-rimski slog, do 60 kg, moški
ZLATO:  Luis Alberto Orta Sanchez (Kuba)
SREBRO: Kenichiro Fumita (Japonska)
BRON:   Sergej Emelin (ROK) in Sailike Walihan (Kitajska)


Rokoborba, grško-rimski slog, do 130 kg, moški
ZLATO:  Mijain Lopez Nunez (Kuba)
SREBRO: Iakobi Kajaia (Gruzija)
BRON:   Riza Kayaalp (Turčija) in Sergej Semenov (ROK)

Rokoborba, prosti slog, do 76 kg, ženske:
ZLATO:  Aline Rotter Focken (Nemčija)
SREBRO: Adeline Maria Gray (ZDA)
BRON:   Yasemin Adar (Turčija) in Qian Zhou (Kitajska)

Torek, 3. avgust

Rokoborba, grško-rimski slog, do 77 kg, moški:
ZLATO:  Tamas Lorincz (Madžarska)
SREBRO: Akzol Makmudov (Kirgizistan)
BRON:   Rafik Huzejnov (Azerbajdžan) in Shohei Yabiku (Japonska)

Rokoborba, do 68 kg, prosti slog, ženske:
ZLATO:  Tamyra Marianna Stock Mensah (ZDA)
SREBRO: Blessing Oborududu (Nigerija)
BRON:   Ala Čerkasova (Ukrajina) in Merim Žumanazarova (Kirgizistan)

Sreda, 4. avgusta

 Rokoborba, grško-rimski slog, do 67 kg, moški:
ZLATO:  Mohamad Reza Geraei (Iran)
SREBRO: Parviz Nasibov (Ukrajina)
BRON:   Frank Stäbler (Nemčije)
        Mohamed Ibrahim Elsajed (Egipt)

Rokoborba, grško-rimski slog, do 87 kg, moški:
ZLATO:  Žan Belenjuk (Ukrajina)
SREBRO: Viktor Lorincz (Madžarska)
BRON:   Denis Maksymilian Kudla (Nemčija) in Zurabi Datunašvili (Srbija)

Rokoborba, prosti slog, do 62 kg, ženske:
ZLATO:  Kawai Yukako (Japonska)
SREBRO: Aisulu Tinibekova (Kirgizistan)
BRON:   Tajbe Mustafa Jusein (Bolgarija) in Irina Kolijadenko (Ukrajina)

Četrtek, 5. avgust 

Rokoborba, prosti slog, do 57 kg, moški:
ZLATO:  Zavur Ugujev (ROK)
SREBRO: Kuma Ravi (Indija)
BRON:   Patrick Gilman (ZDA)
        Nurislam Sanajev (Kazahstan)

Rokoborba, prosti slog, do 86 kg, moški:
ZLATO:  David Taylor III (ZDA)
SREBRO: Hassan Yazdanicharati (Iran)
BRON:   Myles Nazem Amine (San Marino)
        Artur Naifonov (ROK)

Petek, 6. avgust

Rokoborba, prosti slog, do 74 kg, moški:
ZLATO:  Zaurbek Sidakov (ROK)
SREBRO: Mahamedhabib Kadimahomedov(Belorusija)
BRON:   Kyle Douglas Dake (ZDA) in Bekzod Abdurahmonov (Uzbekistan)

Rokoborba, prosti slog, do 125 kg, moški:
ZLATO:  Gable Dan Steveson (ZDA)
SREBRO: Geno Petriašvili (Gruzija)
BRON:   Amir Hosein Zare (Iran) in Taha Akgul (Turčija)

Rokoborba, prosti slog, 53 kg, ženske:
ZLATO:  Mayu Mukaida (Japonska)
SREBRO: Pang Qianyu (Kitajska)
BRON:   Vanesa Kaladzinska (Belorisija)
        Bolortuya Bat Ochir (Mongolija)

Sobota, 7. avgust

Rokoborba, prosti slog, do 65 kg, moški:
ZLATO:  Otoguro takuto (Japonska)
SREBRO: Hadži Alijev (Azerbajdžan)
BRON:   Bajrang Bajrang (Indija) in Gadžimurad Rašidov (ROK)

Rokoborba, prosti slog, do 97 kg, moški:
ZLATO:  Abdulrašid Sadulajev (ROK)
SREBRO: Kyle Snyder (ZDA)
BRON:   Reineris Salas (Kuba) in Abraham Conyedo (Italija)

Rokoborba, prosti slog, do 50 kg, ženske:
ZLATO:  Susaki Yui (Japonska)
SREBRO: Sun Yanan (Kitajska)
BRON:   Sarah Ann Hildebrandt (ZDA) in Marija Stadnik (Azerbajdžan)

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin