Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Volitve 2026

Torek,
24. 5. 2011,
22.47

Osveženo pred

10 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2

Natisni članek

Natisni članek

Robbie Keane

Torek, 24. 5. 2011, 22.47

10 let

Wales premočan za Severno Irsko

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2
Sredi tedna so bile na sporedu tri zanimive prijateljske nogometne tekme. Do zmag so prišle reprezentance Argentine, Irske in Škotske. V petek se je zmage veselil Wales.

Severna Irska, ki je Sloveniji v kvalifikacijah za Euro 2012 odščipnila kar štiri točke (remi v Belfastu in zmaga v Mariboru), je v torek doživela pravcati polom na prijateljski tekmi v irski prestolnici. Irci so že v prvem polčasu zabili tri gole v severno irsko mrežo, v drugem delu igre pa dodali še dva in sosedom prizadejali boleč poraz.

V sredo je Argentina v dokaj spremenjeni zasedbi - brez prvega zvezdnika Lionela Messija, ki ga z Barcelono čaka finale lige prvakov, seveda - s 4:2 premagala Paragvaj. Škotska je bila s 3:1 boljša od Walesa.

Ne spreglejte