28. 10. 2018,
20.16

5 let, 5 mesecev

Thermometer Blue 0,05

Borussia Dortmund Bayern München RB Leipzig Kevin Kampl Bundesliga nemško prvenstvo

Nedelja, 28. 10. 2018, 20.16

Nemško prvenstvo, 9. krog

Leipzig remiziral s Schalkejem, Kampl igral v zadnjem delu

Kevin Kampl | Kevin Kampl se je tokrat moral zadovoljiti s točko in 22 minutami igre. | Foto Getty Images

Kevin Kampl se je tokrat moral zadovoljiti s točko in 22 minutami igre.

V 9. krogu nemškega prvenstva je RB Leipzig v nedeljo pred domačimi navijači brez zadetkov remiziral proti Schalkeju. Kevin Kampl je tekmo tokrat začel na klopi in na igrišče prišel v 68. minuti. Bayer Leverkusen je s kar 6:2 zmagal v gosteh pri Werderju v Bremnu. V soboto je vodilna Borussia Dortmund le remizirala z 2:2 proti Herthi. Prvak Bayern München je z 2:1 premagal Mainz in se ji nekoliko približal.

Sportal Mevlja v Rusiji še naprej ne igra, kaj bo z edinim Slovencem v ligi MLS?

7 - Jović (Frankfurt), Paco Alcácer (Borussia D.)