5 let, 8 mesecev

futsal žoga

Torek, 18. 10. 2011, 7.41

Slovenski nogometaši izgubili proti Špancem

Slovenska futsal reprezentanca se v Španiji s tamkajšnjo ekipo meri na prijateljskih tekmah.

Na ponedeljkovi tekmi so varovanci slovenskega selektorja Andreja Dobovičnika klonili šele v zadnjih petih minutah, potem ko so prejeli tri gole. Do 35. minute je bil izid 0:0.

Španci so šele v 35. minuti strli odpor Slovencev, potem ko so na igrišče poslali tudi vratarja. Dvakrat je zadel Pola (35. in 36. minuta), enkrat pa Usin (38.). S tem so gostitelji na 72. tekmi vknjižili 64. zmago.

Danes se bosta ekipi pomerili še v Toledu, kamor Slovenija odpotuje v dopoldanskih urah.