19.53

nogomet Juventus Boštjan Cesar AC Milan Lazio Inter Samir Handanović Josip Iličić Jasmin Kurtić

Petek, 29. 8. 2014, 19.53

Sedmica Interja, petarda Milana, slovenski trio šokiral Napoli

Nogometaši Interja so s 7:0 ponižali Sassuolo, gledalci v Parmi pa so videli kar devet zadetkov, od tega jih je pet dosegel Milan. Za največje presenečenje je poskrbel Chievo z zmago v Neaplju.

Najbrž ni treba izrecno poudarjati, da je v vratih Milančanov stal slovenski vratar, Samir Handanović, Rene Krhin je obsedel na klopi za rezerviste, Vida Belca pa sploh ni bilo v kadru.

Za veselje ljubiteljev nogometa so poskrbeli tudi nogometaši Chieva, ki so zmagali z 1:0 v vročem Neaplju. Napoli je v 27. minuti zapravil enajstmetrovko, zgrešil je Gonzalo Higuain, Verončanom pa je tri točke in zmago na začetku drugega polčasa priskrbel, Maxi Lopez. Za Chievo je celotno srečanje Boštjan Cesar, Valter Birsa pa do 69. minute, Dejan Lazarević je igral do 73. minute.

V nedeljo je bila aktivna tudi Fiorentina. Vijolični so remizirali z Genoo, Josip Iličić, je v igro vstopil v 70. minuti, Jasmin Kurtić pa ni dobil priložnosti za igro.

V ponedeljek je Palermo izgubil v Veroni, Siniša Anđelković je igral vseh 90 minut.