Nogometni legionarji

Prvi gol Verbiča, vsi trije Slovenci v prvi postavi #video

Benjamin Verbič | Benjamin Verbič | Foto Reuters

Benjamin Verbič

Atenski Panathinaikos po treh krogih grške lige ostaja neporažen, med najzaslužnejšimi pa trije slovenski reprezentanti. Benjamin Verbič je v tretjem krogu celo zadel za zmago z 1:0 nad Levadiakosom.

Rodrygo
Sportal Oblak se je poškodoval, Real ostaja stoodstoten

Benjamin Verbič je prvič igral od prve minute za svoj novi klub Panathinaikos. V prvi postavi pa sta tekmo tretjega kroga grške lige proti Levadiakosu začela tudi Andraž Šporar in Adam Gnezda Čerin. Verbič, ki je v Atene prišel pred mesecem dni iz kijevskega Dinama, je z glavo zadel že v tretji minuti tekme. To je bil tudi edini gol na tekmi.

Panathinaikos ima po treh tekmah maksimalnih devet točk. Prejel ni še niti enega gola. Dali so štiri gole, polovico Slovenci (Šporar v prejšnjem krogu, Verbić torej v tem).

Še en Slovenec v Grčiji Jasmin Kurtić, ki je zadel v prejšnjem krogu, s svojim PAOK-om tekmo tretjega kroga igra v nedeljo zvečer proti Arisu.