8 let, 5 mesecev

NK Olimpija NK Olimpija

Nedelja, 22. 1. 2012, 19.08

Olimpija začela z zmago v Trbovljah

Nogometaši Olimpije so priprave popestrili s prvo pripravljalno tekmo, ki so jo v Trbovljah dobili z 2:0. Zadetka sta dosegla Dare Vršič in Stefan Smiljanić.

Bojan Prašnikar je nogometaše preizkusil na prvem srečanju v pripravljalnem obdobju. V Trbovljah so Zmaji povedli že v peti minuti, ko je napako domačega vratarja izkoristil Dejan Djermanović, podal do Dareta Vršiča, najboljši Olimpijin strelec pa je dosegel prvi gol zeleno-belih v koledarskem letu 2012.

V drugem delu je Prašnikar na igrišče postal devet novih nogometašev, zmaji so imeli celo vrsto priložnosti in pet minut pred koncem potrdili zmago. Takrat je z razdalje streljal Blaž Božič, domači vratar je žogo le odbil, v prazna vrata pa jo je pospravil Stefan Smiljanić.

Olimpija je začela v postavi Šeliga, Jović, Salkić, Sretenović, Andjelković, Radujko, Ranić, Škerjanc, Vršič, Bešić, Djermanović, v drugem delu pa so zaigrali še Fink, Vučkić, Kovačević, Kašnik, Ivelja, Božič, Lidjan, Smiljanić in Valenčič.

Tokrat še ni zaigral Nikola Nikezić, zaradi lažje poškodbe pa v kadru ni bilo Elvisa Džafiča, na stranskem tiru pa ostajajo poškodovani Nik Omladič, Anotnio Delamea, Enes Rujović in Anej Lovrečič. Zmaji bodo naslednjo tekmo odigrali v torek, ko se bodo pomerili z ekipo Kranja.