8 let, 2 meseca

futsal FC Litija

Sreda, 30. 1. 2013, 23.15

Litijani zlahka na finalni turnir pokala

Po četrtfinalnih tekmah pokala so se na zaključni turnir pokalnega tekmovanja v futsalu, ki ga bo gostil Podčetrtek 2. in 3. marca, uvrstili branilec naslova Litija, Dobovec, Bronx in Oplast.

Ekipa Dobovec Trgovine Jager je tudi na drugi tekmi ugnala Sevnico; po 6:1 na prvi tekmi je bilo tokrat 5:4, gostje pa so dokončno rešili vprašanje zmagovalca v 25. minuti, ko je Aleš Marot dosegel drugega od skupaj treh zadetkov.

V Tolminu so igrali posoški derbi, ki je po delni seriji 0:5 pripadel gostom iz Kobarida, Oplast pa je postal drugi udeleženec finalnega turnirja. Končni izid je bil 2:6, prvo tekmo je dobil Puntar z 2:1.

Bronx je zmagal v Velikih Laščah s 5:3. Domači, prva tekma se je končala z izidom 4:3, so še izenačili na 3:3, zadnje minute pa so spet pripadle ekipi Marka Janjiča.

Litijani so danes brez težav odpravili zasedbo Nazarij, končni izid je bil 10:2, branilci naslova pa so že prvi dvoboj doma dobili z 8:3. Tokrat se je s štirimi goli izkazal Igor Osredkar.