10.49

Josip Iličić Inter Palermo

Četrtek, 2. 2. 2012, 10.49

Iličić v Milanu podal za 4:4 (video)

Na festivalu zadetkov, kjer sta se Inter in Palermo razšla s 4:4, je imel prste vmes tudi Josip Iličić. V igro je vstopil v 63. minuti in prispeval podajo za končnih 4:4. Oglejte si vrhunce tekme.

Slovenski reprezentant je po vstopu v igro poživil igro gostov, ki so pet minute pred koncem rednega dela našli pot do velike točke (4:4). Še tretjič na tekmi se je med strelce vpisal ''veteran'' Fabrizio Miccoli, dosegel je kar tri zadetke, podajo za zadnji gol pa mu je prispeval prav Josip Iličić. Kranjčan je z dolgo podajo po zasneženi podlagi našel Miccolija, ki je znova ukanil neprepričljivo ''črno-modrih''. Drugi slovenski reprezentant, ki si služi kruh na Siciliji, Armin Bačinović, ni kandidiral za srečanje. Po operaciji kolena bo odsoten vsaj še mesec dni.