22. 8. 2014,
15.22

špansko prvenstvo Barcelona Valencia Sevilla Neymar Lionel Messi Lionel Messi Jan Oblak Jan Oblak Bojan Jokić Villarreal Atletico Madrid

Petek, 22. 8. 2014, 15.22

Barcelona se je poigrala z Levantejem, Real razbil Deportivo

V četrtem krogu španskega prvenstva je madridski Real z 8:2 razbil Deportivo. Oblakov Atletico je remiziral s Celto. Barcelona pa se je poigrala z Levantejem in zmagala s 5:0.

Barcelona se je torej poigrala z Levantejem, gole pri zmagi s 4:0 so prispevali Neymar, Ivan Rakitić, Sergio Ramirez, ki je v 51. minuti menjal Neymarja in Pedro. Lionel Messi je bil podajalec pri dveh zadetkih, v 42. minuti pa je zastreljal enajstmetrovko.

Že v soboto je madridski Real dodobra napolnil mrežo Deportiva. Beli balet je slavil zmago z 8:2. Cristiano Ronaldo je zabil tri gole, Gareth Bale in Javier Hernandez vsak po dva, enega pa je prispeval James Rodriguez.