Thermometer Blue 0

poročilo Union Olimpija

Sobota, 27. 2. 2016, 19.46

Z nemotivirano igro zmaji nedorasli Matalcu

Košarkarji Uniona Olimpije so v 25. krogu lige Aba izgubili z Metalcem z 61:74 (12:14, 24:33, 40:58).

Košarkarji Uniona Olimpije so doživeli petnajsti poraz v ligi Aba. Na gostovanju v Valjevu pri Metalcu so bili brez možnosti za uspeh; izgubili so s trinajstimi točkami razlike.

Bolj kot poraz bode v oči še ena slaba, nemotivirana predstava ljubljanskih igralcev, ki očitno še niso pozabili nepričakovanega izpada v četrtfinalu slovenskega pokala prejšnji teden. Tako kot proti Zlatorogu so Ljubljančani tudi tokrat igrali brez žara in volje.

Zato ne čudi, da je bila tekma odločena že zelo kmalu. Union Olimpija je v prvem polčasu dosegla le 24 točk, gostitelji pa so imeli pred zadnjimi desetimi minutami 18 točk naskoka.

Varovanci Gašperja Potočnika bodo ligo Aba zaključili pred domačo publiko. Naslednjo nedeljo ob 17. uri bodo gostili beograjski Partizan.