Yogi Ferrell

Olimpijin novinec s poljubi provociral navijače Partizana

3

Yogi Ferrell Cedevita Olimpija Partizan | Foto Partizan NIS/Dragana Stjepanovic

Velika zmaga Cedevite Olimpije v Beogradu, a je na družabnih omrežjih v Srbiji in v srbskih medijih še bolj vroča naslednja zgodba: Yogi Ferrell je provociral Grobarje.

Liga ABA: Partizan - Cedevita Olimpija
Sportal Izjemna zmaga Olimpije v Beogradu, nora tekma v Novem mestu!

Novi član Cedevite Olimpije Američan Yogi Ferrell je dobil v prvem polčasu tehnično napako, v drugem pa je bil po nešportni izključen. Na poti v slačilnico je pomahal in poslal poljubčke navijačem Partizana, Grobarjem. Kdo ve, ali se sploh zaveda, za kako vročekrvne navijače gre. Odzivi na družabnih omrežjih: tako ogorčenje kot nasmeški.

Nekdanji član Dallas Mavericks je v 26-ih minutah na igrišču dal 15 točk in zbral šest podaj. Podobno kot proti Virtusu Bologni v sredo v eurocupu je odigral dobro in se izkazal za pravo okrepitev ljubljanske ekipe. Cedevita Olimpija je z zmago 96:89 prizadejala šele prvi poraz Partizana na domačem parketu v tej sezoni lige ABA.

EuroCup: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna
Sportal Po prihodu Ferrella in Omića: "Začutili smo pozitivno energijo" #video