Goran Dragić ni imel pravega večera

0,40

termometer

Goran Dragić

Slovenski košarkar Goran Dragić, ki se je pred novo sezono severnoameriške lige NBA preselil iz Miamija v Toronto, je s svojo novo ekipo odigral drugo pripravljalno tekmo. Tokrat so Raptors gostovali v dvorani Wells Fargo Center pri Philadelphia 76ers in izgubili s 113:125. Dragić je odigral 22 minut in v tem času dosegel dve točki.

Dragić je tekmo začel v prvi peterki, v 22 minutah je v statistiko poleg dveh točk vpisal še po tri skoke in podaje, izgubil pa je tudi tri žoge.

Pri Torontu, ki ima s pripravljalnih tekem za zdaj po eno zmago in poraz, se je z 22 točkami najbolj izkazal Og Anunoby, ki je dodal po štiri skoke, podaje in ukradene žoge, pri gostiteljih pa s 16 točkami Georges Niang.

dragic_thumb Sportal Goran Dragić je prvič zaigral v dresu Toronto Raptors #video