20.40

Jan Muršak CSKA Moskva liga KHL Avtomobilist Jekaterinburg

Četrtek, 23. 10. 2014, 20.40

Muršak in kapetan zrežirala zmago CSKA

Moskovski CSKA je po dveh porazih prišel do 17. zmage na 20 tekmah sezone. Zmagoviti zadetek je bil delo kapetana Aleksandra Radulova, ki mu je podal Jan Muršak.

Potem ko je rdeča armada pred tednom dni klonila proti vodilni ekipi SKA iz Sankt Peterburga, nekaj dni zatem pa po kazenskih strelih še proti Barsu iz Kazana, so se Jan Muršak in druščina vrnili na zmagovalno pot. Pred domačim občinstvom so z 2:1 premagali 12. ekipo vzhoda Jekaterinbrug. Zmago je po podaji štajerskega napadalca v 37. minuti priskrbel Aleksander Radulov. Muršak je na ledu preživel 17 minut in 40 sekund, enkrat ustrelil in dobil tri od petih sodniških metov.

CSKA zaseda drugo mesto lige, za vodilnim SKA zaostaja sedem točk, a ima tudi tekmo manj. Nov obračun Pesničana in soigralce čaka v soboto, ko bodo gostili aktualnega prvaka Metallurg iz Magnitogorska.