Sreda, 21. 5. 2025, 10.53
8 ur, 38 minut
Slovenski odbojkar Rok Možič predstavil svojo boljšo polovico

Rok Možič ne skriva, da je srečno zaljubljen.
Slovenski odbojkar Rok Možič je na svojih družbenih omrežjih prvič pokazal svojo izbranko, nekdanjo odbojkarico Nejo, s katero sta v zvezi leto in se poznata že iz srednješolskih dni.
23-letni Mariborčan Rok Možič je že leto dni srečno zaljubljen. Nedavno je javnosti predstavil svojo izbranko, prav tako nekdanjo odbojkarico Nejo Kramberger, s katero se poznata že iz srednješolskih dni. Slovenski odbojkarski as, ki je trenutno član kluba iz Verone, je s svojimi predstavami na igrišču že potrkal na vrata največjih odbojkarskih klubov na stari celini.
Trenutno je Možič na pripravah s slovensko odbojkarsko reprezentanco, še pred tem pa je objavil utrinke z njunega skupnega oddiha, ki sta ga preživela na Malti. "Počitnice na Malti," je ob izboru fotografij zapisal visokorasli Štajerec.
Skupaj sta si ogledala številne znamenitosti, med drugim sta obiskala priljubljeno plažo na otoku Comino, kjer so posneli tudi prizore iz romantičnega filma Vrnitev v plavo laguno ter si privoščila ogled skritih kotičkov mest in tudi skok v Sredozemsko morje.
Par, ki se pozna iz srednje šole, je svoje prijateljstvo nadgradil v ljubezen, skupaj pa sta se Možič in njegova izbranka pred dnevi v družbi Rokovih staršev udeležila tudi premiere dokumentarnega filma Bratje z igrišča, ki govori o ozadju poti slovenskih odbojkarjev na olimpijskem turnirju lani v Parizu.
Po lanski olimpijski sezoni so slovenski odbojkarji priprave na letošnjo ligo narodov in svetovno prvenstvo začeli v pomlajeni zasedbi, kjer bo zraven tudi eden glavnih adutov Slovencev Rok Možič.
Preberite še: