10.37

Vid Kavtičnik Uroš Zorman David Špiler

Ponedeljek, 24. 10. 2011, 10.37

Kavtičnikovih 11 ni pomagalo

Francoski Montpellier se je prebudil šele v drugem polčasu obračuna četrtega kroga lige prvakov na Danskem, a tudi 11 zadetkov Vida Kavtičnika ni pomagalo.

Liga prvakov je v minulem koncu tedna ponudila neverjetne razplete. Tako je denimo Ademar ugnal nemški Kiel z zadetkom po izteku časa, Hamburgu so se tresle noge in roke v Kopru, potem ko je s preobratom prišel na rob senzacije, francoski prvak Montpellier je gostoval v Kobenhavnu, a tik pred iztekom časa zaostajal z desetimi zadetki (20:10), potem pa se vračal na krilih Nikole Karabatića. Pa obračun Zagreba in branilca naslova Barcelone …

V večini omenjenih obračunov v elitni evropski ligi so vidne vloge igrali slovenski rokometaši. Renato Vugrinec je odigral dobro "partijo" na domačih tleh v Kopru v dresu Hamburga in se s soigralci komaj da zmazal pred porazom.

Vrhunske predstave je bilo videti pri Davidu Špilerju z Zagrebom in Urošem Zormanom v dresu Kielc. Prvi je igral približno 40 minut in na koncu izgubil, drugi pa skoraj da 60 in se veselil zmage. Na drugi strani mu je stal reprezentančni kolega Miha Žvižej, ki je končno dobil priložnost v dresu Silkeborga. Te novice bodo zanesljivo navdušile selektorja Slovenije Borisa Deniča.