15.55

5 let, 5 mesecev

Thermometer Blue 0,54

1

Ajdin Mulalić Jasmin Handanović Matko Obradović Egzon Kryeziu Asmir Suljić Marcos Tavares Dario Melnjak Semir Smajlagić naj gol Prva liga Telekom Slovenije

Ponedeljek, 5. 11. 2018, 15.55

Naj gol

Pet najbolj atraktivnih zadetkov kroga, ki ga zlepa ne bomo pozabili #video

1

V 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije so bili strelsko izjemno razigrani, saj so dosegli kar 26 zadetkov. Med vsemi goli smo izbrali pet kandidatov za najlepši gol in tri najlepše obrambe kroga. Katera gol in obramba sta vas najbolj navdušila?

Kdo je dosegel najlepši zadetek 15. kroga Prve lige Telekom Slovenije?

Festival zadetkov na tekmi v Ljubljani (4:4) je odprl Asmir Suljić. Žoga se je po njegovem strelu od prečke odbila čez golovo črto, pomočniki sodnika Damirja Skomine pa so ocenili, da je prečkala črto s celotnim obsegom.

Na tekmi v Novi Gorici se je med strelce vpisal tudi Semir Smajlagić (Gorica). Mladi nogometaš iz Bosne in Hercegovine je v 27. minuti proti Rudarju izenačil na 1:1.

V Kranju je nase z dvema zadetkoma, tudi tistim, ki je v sodnikovem podaljšku odločil zmagovalca, nase opozoril Egzon Kryeziu. V 22. minuti je po lepem strelu izenačil rezultat na 2:2.

Prvi polčas napetega dvoboja med Olimpijo in Domžal se je končal v prid gostom. Rumene je v vodstvo s 3:2 z izjemno natančnim strelom z razdalje popeljal Hrvat Dario Melnjak.

Kapetan Maribora Marcos M. Tavares je pot vijolic do prepričljive zmage v Celju (5:0) odprl z mojstrskim zadetkom, ki ga je dosegel z glavo po podaji Luke Zahovića. Mariborčani so povsem nadigrali gostitelje in štajerski derbi dobili kar s 5:0.

Glasujte, kdo je po vašem mnenju dosegel najlepši zadetek kroga.