SiolNET. Sportal OI Tokio
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger
OI Tokio 2020

Gimnastika na OI v Tokiu

0

termometer

Gimnastika - splošna
Foto: Sportida

Rezultati gimnastike na OI v Tokiu.

Ponedeljek, 26. julij

Gimnastika, ekipno, moški:
ZLATO: RUSIJA
SREBRO: JAPONSKA
BRON: KITAJSKA

Torek, 27. julij

Gimnastika, ekipno, ženske:
ZLATO: RUSIJA
SREBRO: ZDA
BRON: VELIKA BRITANIJA

Sreda, 28. julij

Gimnastika, mnogoboj, moški, finale:
ZLATO:  Daiki Hashimoto (Japonska)
SREBRO: Ruoteng Xiao (Kitajska)
BRON:   Nikita Nagornij (Ruski olimpijski komite)

Četrtek, 29. julij

Gimnastika, mnogoboj, ženske, finale:
ZLATO: Sunisa Lee (ZDA)
SREBRO: Rebeca Andrade (Brazilija)
BRON: Angelina Melnikova (ROK)

Petek, 30. julij

Gimnastika, skoki na veliki prožni ponjavi, ženske:
ZLATO:  Zhu Xueying (Kitajska)
SREBRO: Liu Lingling (Kitajska)
BRON:   Bryony Page (Velika Britanija)

Sobota, 31. julij

Gimnastika, skoki na prožni ponjavi, moški:
ZLATO:  Ivan Litvinovič (Belorusija)
SREBRO: Dong Dong (Kitajska)
BRON:   Dylan Schmidt (Nova Zelandija)

Nedelja, 1. avgust

Gimnastika,  parter, moški
ZLATO: Artem Dolgopyat (Izr)
SREBRO: Rayderley Zapata (Špa)
BRON: Ruoteng Xiao (Kit)

Gimnastika, športna, preskok, ženske:
ZLATO:  Rebeca Andrade (Brazilija)
SREBRO: MyKayla Skinner (ZDA)
BRON:   Yeo Seojeong (Južna Koreja)

Gimnastika, športna, konj z ročaji, moški:
ZLATO:  Max Whitlock (Velika Britanija)
SREBRO: Lee Chih Kai (Tajvan)
BRON:   Kazuma Kaya (Japonska)

Gimnastika, športna, dvovišinska bradlja, ženske:
ZLATO:  Nina Derwael (Belgija)
SREBRO: Anastasija Iljankova (ROK)
BRON:   Sunisa Lee (ZDA)

Ponedeljek, 2. avgust

Gimnastika, športna, krogi, moški:
ZLATO:  Liu Yang (Kitajska)
SREBRO: You Hao (Kitajska)
BRON:   Elefterios Petrunias (Grčija)

Gimnastika, športna, parter, ženske:
ZLATO:  Jade Carey (ZDA)
SREBRO: Vanessa Ferrari (Italija)
BRON:   Angelina Melnikova (ROK) in Mai Murakami (Japonska)

Gimnastika, športna, preskok, moški:
ZLATO:  Jea-hwan Shin (Južna Koreja)
SREBRO: Denis Abljazin (ROK)
BRON:   Artur Davtjan (Armenija)

Torek, 3. avgust

Gimnastika, športna, bradlja, moški:
ZLATO:  Zou Jingyuan (Kitajska)
SREBRO: Lukas Dauser (Nemčija)
BRON:   Ferhat Arican (Turčija)

Gimnastika, športna, gred, ženske:
ZLATO:  Guan Chenchen (Kitajska)
SREBRO: Tang Xijing (Kitajska)
BRON: Simone Biles (ZDA)

Gimnastika, športna, drog, moški:
ZLATO:  Daiki Hashimoto (Japonska)
SREBRO: Tin Srbić (Hrvaška)
BRON:   Nikita Nagornij (ROK)

Petek, 6. avgust

Ritmična gimnastika, kvalifikacije, Jekaterina Vedenejeva

Sobota, 7. avgust

 Ritmična gimnastika, mnogoboj:
ZLATO:  Linoy Ashram (Izrael)
SREBRO: Dina Averina (ROK)
BRON:   Alina Harnasko (Belorusija)

Nedelja, 8. avgust

 Ritmična gimnastika, skupinske sestave, mnogoboj:
ZLATO:  Bolgarija
SREBRO: Ruski olimpijski komite
BRON:   Italija

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin