1. DOL za moške, 11. krog

Mariborčani premagali Salonit, ACH tudi po gostovanju v Črnučah stoodstoten

0,02

termometer

OK Merkur Maribor | Mariborčani so doma s 3:1 premagali Salonit. | Foto: Bojan Javornik
Mariborčani so doma s 3:1 premagali Salonit. Foto: Bojan Javornik

Državni odbojkarski prvaki iz Maribora so v 11. krogu državnega prvenstva gostili Salonit, ga premagali s 3:1 in s tem omogočili Calcitu preboj na tretje mesto na prvenstveni lestvici. Kamničani so namreč premagali Panvito s 3:1 in prehiteli Kanalce. Na vrhu trdno ostaja ACH Volley, ki sploh še ne pozna poraza, v Črnučah pa je izgubil le en niz. Triglavani so brez izgubljenega niza ugnali Krko.

Pokal CEV: ACH Volley - Barkom Kažani Lviv Sportal ACH Volley zanesljivo v osmino finala pokala challenge

Sobota, 11. december
Hiša na kolesih : Krka 3:0 (20, 17, 27)
Bregant 15, Štembergar Zupan 15, Tučen 8; Peterlin 12, Pulko 9

Merkur Maribor : Salonit Anhovo 3:1 (-23, 16, 19, 21)
Ihbajri 24, Gergye 17, Donik 15; Vrtovec 12, Boharev 11, Radosavljević 10

Črnuče : ACH Volley 1:3 (-26, 19, -7, -12)
Šeško 13, Rojnik 6; Gjorgiev 19, Videčnik 13, Šket, Mašulović in Okroglič po 8

Calcit Volley : Panvita Pomgrad 3:1 (11, -21, 20, 29)

8. Hiša na kolesih     11   -   5

Pokal CEV: ACH Volley - Barkom Kažani Lviv Sportal Vodilni kvartet do zmag Calcit Volley - Eczacibasi Sportal Kamničanke na pragu izpada iz pokala CEV Nova KBM Branik Sportal Mariborčanke in Kamničani bodo pokal branili v Tivoliju Calcit Volley, Gregor Rozman Sportal Mariborčanke so se namučile s Krimom, Šempetranke izgubile, prvakinje brez težav